Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

ZAHMS

(20. Jhdt.) "Rosen in Vase" unten links signiert und datiert: Zahms (19)47, Öl auf Leinwand, ca. 39 x 29 cm, gerahmt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

ZAHMS

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010