Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Erich SCHOBESBERGER *

(Golling b. Sbg. 1959 geb.) "Ohne Titel" unten rechts signiert und datiert: (19)94, Mischtechnik auf Bütten, ca. 77 x 57 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

12.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Erich SCHOBESBERGER *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 12.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 06.08. - 12.08.2010