Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7007

1 Collier, 1 Paar Ohrclips,

1 Collier, 1 Paar Ohrclips, - Art and Antiques & Paintings

Yves Saint Laurent, Metall, vergoldet, Imitationsperlen, Kunststoff, gemarkt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 170,-

1 Collier, 1 Paar Ohrclips,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 04.08.2010