Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler, um 1900

Künstler, um 1900 - Sommerauktion

Landschaft im Mondlicht, Öl auf Leinwand, 28,5 x 46,5 cm,gerahmt, (Rahmen beschädigt), (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler, um 1900

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 04.08.2010