Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905 #

Monogrammist J. S., um 1900

Monogrammist J. S., um 1900 - Sommerauktion

Schlüpfende Kükken bzw. Geschlüpfte Kükken, beide monogrammiert J. S., Öl auf Metall, je 18 x 23 cm,gerahmt, (2) (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Monogrammist J. S., um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 04.08.2010