Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Künstler 19. Jhdt.

Künstler 19. Jhdt. - Art and Antiques & Paintings

Das Alte Kärntnertor mit der Bastei,Öl auf Karton, ca. 20 x 27 cm,gerahmt, (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 19. Jhdt.

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 30.07. - 04.08.2010