Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

"Dame mit Fächer", Nymphenburg, 20. Jhdt.

Porzellan, weiß, eingepresster Rautenschild (Modell um 1760), Nr. 44/6, Höhe ca. 14 cm, minimal bestoßen

Expert: Margit Palka

05.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Expert: Margit Palka

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 05.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 05.08.2010