Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Josef GASSLER

(Austerlitz, Mähren 1893 - nach 1968 Wien) "Blick auf Karlsbad?" unten links signiert: J. Gassler, Kohle auf Papier, ca. 61 x 46 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

05.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Josef GASSLER

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 05.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 05.08.2010