Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Hermann OBER

(Freilassing 1920 - 1997) "Figuren rot" unten rechts monogrammiert und datiert: HO (19)86, Öl auf Pressplatte, ca. 82,5 x 90 cm, links oben Ecke beschädigt, ungerahmt Ruf 800

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

05.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hermann OBER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 05.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 24.07. - 05.08.2010