Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Michael Coudenhove-Kalergi

(Prag 1937 geb.) 3 Blätter "Linz Hauptplatz, Bregenz Martinsturm, Salzburg Rudolfskai", rechts unten signiert CoudenhoveKalergi, nummeriert 107/350, 21/450, 100/350, Farbradierungen, Blattgröße ca. 54 x 38 cm

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Michael Coudenhove-Kalergi

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 26.07. - 04.08.2010