Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Anton Weissenfeld

(Graz um 1850) 2 Miniaturen "Herren- und Damenporträt", Damenporträt links unten signiert und datiert Weissenfeld (1)850, Mischtechnik auf Elfenbein, ca. 8,5 x 7 cm, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.08.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Anton Weissenfeld

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 04.08.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 26.07. - 04.08.2010