Čís. položky 195-035181/0070

2 Grafiken (Farblithografien), 2. Hälfte 20. Jahrhundert

2 Grafiken (Farblithografien), 2. Hälfte 20. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

a) Günter Silva Sedlak (1941 geb.) Ohne Titel - 1992, Nr. 8/30; b) Josef Schwaiger (1962 geb.) Ohne Titel - 1986, Nr. 3/3; jeweils signiert und datiert unten rechts, Blattformate ca. 50 x 66 cm bzw. 46 x 50 cm, lose

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.09.2017 - 15:36

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.09.2017 - 15:36
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.09. - 21.09.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.