Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-035934/0013

Pfostenstuhl im Barockstil, 20. Jahrhundert

Pfostenstuhl im Barockstil, 20. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

teils Nussholz massiv, Lehne furniert und marketiert, Höhe ca. 100 cm, beschädigt

Expert: Schätzmeister Richard Krautgartner Schätzmeister Richard Krautgartner

21.09.2017 - 16:13

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Datum: 21.09.2017 - 16:13
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.09. - 21.09.2017