Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 110-020611/0003

Kaffeekanne, Milchkanne und Zuckerdose

Metall, versilbert. leicht bauchige Wandung, tlw. godroniert quadratischer Stand tlw. gemarkt W. Pettersson, Gebrauchsspuren

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

20.09.2017 - 16:50

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 20.09.2017 - 16:50
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 09.09. - 20.09.2017