Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022819/0036

Mokka-/Sahnekännchen

um 1920/30, aus Silber (800 fein), facettierte Wandungen, mit überhöhten Henkel, teilweise mit Ziergeflecht, österr. Amtspunze 1925-2001, 356 g, Meisterzeichen K. B., guter Erhaltungszustand

Expert: Friedrich Reinbacher

25.09.2017 - 15:22

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Mokka-/Sahnekännchen

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 25.09.2017 - 15:22
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.09. - 20.09.2017