Čís. položky 191-022857/0005

Steirischer Graphiker Anfang 20. Jahrhundert

Steirischer Graphiker Anfang 20. Jahrhundert - Umění, starožitnosti, šperky

"Zugang zum Krebsenkeller/ Graz Stainzergasse", handsigniert Fritz Zatzka, 2 Radierungen, Stockgröße je 26,5 x 10 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

25.09.2017 - 16:02

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.09.2017 - 16:02
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.09. - 20.09.2017

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.