Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 191-022560/0008

Werner Augustiner *

(Graz 1922-1986, Ausbildung an der Kunstgewerbeschule Graz sowie der Wiener Akademie) Mappe mit 11 Aquarellen/ Gouachen, mit Signaturstempel, ungerahmt, Altersspuren, fleckig

Expert: Friedrich Reinbacher

25.09.2017 - 16:46

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Werner Augustiner *

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Kunst, Antiquitäten und Schmuck
Datum: 25.09.2017 - 16:46
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.09. - 20.09.2017