Čís. položky 091-116102/0000

Robert Voit (Foit) *

(Graz 1889-1963, Studium an der Landeskunstschule Graz) Ohne Titel, handsigniert R. Foit, Öl auf Karton, Bildausschnitt 30 x 24,5 cm, gerahmt, Altersspuren

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

25.09.2017 - 16:52

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Robert Voit (Foit) *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 25.09.2017 - 16:52
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 11.09. - 20.09.2017