Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022702/0013

Ernst Fuchs *

(Wien 1930-2015) "Rosenkönig", rechts unten signiert Ernst Fuchs, Radierung, nummeriert 47/18, Darstellungsgröße ca. 25 x 20 cm, Blattgröße ca. 57 x 38 cm, verglast, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.09.2017 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Ernst Fuchs *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.09.2017 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online