Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022879/0005

Reinhold Klaus *

(Warnsdorf 1881-1963 Waidhofen/Ybbs) 2 Bilder "Baum", "Wappenentwürfe", unten monogrammiert und datiert R Kl. 1934, R Kl 1955, Farbkreide/Mischtechnik auf Papier, ca. 32 x 24 cm, Blattgröße ca. 48 x 36 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Wechselrahmen, stockfleckig

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

27.09.2017 - 15:49

Vyvolávací cena:

Reinhold Klaus *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 27.09.2017 - 15:49
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online