Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7063

Berittene Jagd,

Berittene Jagd, - Art and Antiques & Paintings

perisch, 20. Jh., Mischtechnik/Papier, vergl.gerahmt

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

28.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Berittene Jagd,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 28.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 28.07.2010