Čís. položky 7017

Große und 2 kleine Platten,

Entwurf Schule Kolo Moser, Wien, Ausführung Fa. Saargemünd, Keramik, glasiert und mit blauer Schachbrettbordüre, Gebrauchsspuren, eine Randscharte, Unterseiten gemarkt, Länge 57,2 bzw. 24 cm,(B).

Expert: Dr. Julia Blaha Dr. Julia Blaha

julia.blaha@dorotheum.at

28.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 138,-
Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Große und 2 kleine Platten,

julia.blaha@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 28.07.2010

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.