Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Richard Nitsch

Richard Nitsch - Sommerauktion

(Theresienfeld 1866-1945; tätig in Berlin) Mann in Tracht, signiert R Nitsch, Öl auf Holz,18,5 x 13,5 cm,gerahmt, verglast, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

28.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 1.500,-
Vyvolávací cena:
EUR 360,-

Richard Nitsch

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 28.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 23.07. - 28.07.2010