Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7008

Luigi Kasimir Pettau 1881-1962Wien,

Markusplatz in Venedig, Radierung in Farbe signiert Nl. Luigi Kasimir, 46 x 59,5 cm. gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

28.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Art and Antiques
Datum: 28.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Favoriten
Prohlídka: 17.07. - 28.07.2010