Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 394-445187/0001

13 Stk. Suppenlöffel

Silber 800, 762,9 g, deutsches Beschauzeichen, leichte GebrauchsspurenøS763

Expert: Mario Altendorfer Mario Altendorfer
+43-732-773 132

Mario.Altendorfer@dorotheum.at

20.09.2017 - 15:34

Vyvolávací cena:

13 Stk. Suppenlöffel

+43-732-773 132

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Schmuck und Uhren
Datum: 20.09.2017 - 15:34
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: online