Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7205 #

Künstler um 1880

Künstler um 1880 - Sommerauktion

Zigeunerlager, Öl auf Leinwand, 34 x 52 cm,gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 750,-

Künstler um 1880

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010