Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7073

Eule,

Eule, - Art and Antiques & Paintings

Gmundner Keramik, farbig staffiert, Höhe 23 cm, Stempelmarke, Sockel minimal Glasurbest.

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Eule,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010