Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7908

Federicus Jacobus von Rossum du Chatel

Federicus Jacobus von Rossum du Chatel - Art and Antiques & Paintings

(1856-1917) Windmühle, signiert R du Chatel, Aquarell auf Papier, 40 x 30 cm,gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010