Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7906

J. Hübner

J. Hübner - Sommerauktion

Motiv vom alten Naschmarkt, betitelt, signiert und datiert J. Hübner, Naschmarkt Wien, 1902, Aquarell auf Papier, 15 x 15 cm,gerahmt, gebräunt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

J. Hübner

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010