Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Hubert Sattler

Hubert Sattler - Sommerauktion

(1817-1904) zugeschrieben/attributed Blick auf Schloss Chillon, signiert mit dem Pseudonym H. Roux, Öl auf Karton, 15,3 x 31 cm,gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Hubert Sattler

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010