Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Wenzel Gowitsch (Govic)

Wenzel Gowitsch (Govic) - Sommerauktion

(Prag 1821-1875) Damenportrait, rückseitig signiert und datiert W. Gowitsch pinx 1845, Öl auf Leinwand, 87 x 74,5 cm, ohne Rahmen, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wenzel Gowitsch (Govic)

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010