Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7901

Deutsche Schule

Deutsche Schule - Sommerauktion

um 1800 Das Letzte Abendmahl, signiert oben links: Jos. Carl Franz pinx., Öl auf Leinwand, 45,5 x 73 cm, gerahmt, (GS)

Expert: Dr. Alexander Strasoldo Dr. Alexander Strasoldo
+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 850,-

Deutsche Schule

+43 1 515 60 312

oldmasters@dorotheum.com

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 16.07. - 21.07.2010