Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Bäuerliches Kruzifix

18. Jh., aus Holz, vollplastisch geschnitzt, gefasst, Kreuzhöhe 59 cm, beschädigt, fehlt linke Hand und Zehen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 110,-

Bäuerliches Kruzifix

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Art and Antiques
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.07. - 21.07.2010