Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Ludwig Fischer

um 1930, "Musikstunde", rechts unten signiert und datiert Ludwig Fischer 1933, Öl/Karton, ca. 43 x 55 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Ludwig Fischer

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.07. - 21.07.2010