Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Helgard Beck

(Krumau 1940-1970 Passau) "Kinder im Park", rechts unten signiert Beck, Öl/Karton, ca. 36 x 48 cm, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 380,-

Helgard Beck

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.07. - 21.07.2010