Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 9999

Josef Dobrowsky

(Karlsbad 1889-1964 Tullnerbach) Betitelt "Tod im Mädchen", Mischtechnik auf Karton, ca. 36 x 34 cm, Passepartout, Glas, gerahmt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

21.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 1.500,-

Josef Dobrowsky

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 21.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 12.07. - 21.07.2010