Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Robert FOWLER

(Schottland 1853 - 1926) "Gebirgstal mit Blick auf Gletscher" unten rechts signiert: Rob. Fowler, Öl auf Malkarton, ca. 30 x 41 cm, verglast, Rahmen beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

22.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert FOWLER

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 22.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.07. - 22.07.2010