Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Michael MACKETANZ *

(Eutin/Holstein 1963 geb.) "Ablehnung" rückseitig signiert und datiert: Macketanz (19)97, Acryl auf Leinwand, ca. 70 x 50 cm, ungerahmt

Nachlass Dr. Peter Mayr (Linz 1943 - 2003 Werfen)

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

22.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 320,-

Michael MACKETANZ *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 22.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.07. - 22.07.2010