Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Michael DANNER *

(Neu-Ulm 1951 geb.) "Begegnung" rückseitig signiert und datiert: Danner 2000, Acryl auf Leinwand, ca. 40 x 45 cm

Nachlass Dr. Peter Mayr (Linz 1943 - 2003 Werfen)

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Michael DANNER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 22.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.07. - 22.07.2010