Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Dieter KLEINPETER *

(Mauterndorf/Salzburg 1955 geb.) "Figur" unten mittig Widmung, signiert und datiert: Kleinpeter (19)95, Mischtechnik auf Papier, ca. 35 x 25 cm, Passepartout, verglast, gerahmt Ruf 180

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

22.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Dieter KLEINPETER *

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Art and Antiques
Datum: 22.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 16.07. - 22.07.2010