Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 87

Anonymer Künstler des 19. Jh.

Blumenstillleben in altmeisterlicher Manier, unsigniert, Aquarell/Papier, 34 x 23,5 cm, gerahmt, Knickstellen

Expert: Friedrich Reinbacher

19.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Anonymer Künstler des 19. Jh.

Expert: Friedrich Reinbacher

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43-316-83 17 80
Aukce: Art and Antiques
Datum: 19.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 06.07. - 19.07.2010