Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7019

2 Famille Rose-Teller,

2 Famille Rose-Teller, - Sommerauktion

19. Jh., Porzellan, farbig gemalter Vogel, SchmetterlingInsekten- und Blumendekor, Dm. 24,8 cm, Goldrand berieben

Expert: Regina Herbst Regina Herbst

14.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:
EUR 190,-

2 Famille Rose-Teller,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010