Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7011

Wiener Tintenfaß,

farbloses Glas, geschliffen, Silbermontierung, Scharnierdeckel mit Früchtebekrönung (locker), Höhe 13 cm, Meisterzeichen, Wiener Dianakopfpunze 1872-1922, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

14.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Wiener Tintenfaß,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010