Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7102

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert

Österreich, Mitte 19. Jahrhundert - Art and Antiques & Paintings

Blumenstudien, 2 Stück, Aquarell auf Papier, ca. 30 x 20 cm,gerahmt, (2) (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 360,-

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010