Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Künstler 20. Jahrhundert

Künstler 20. Jahrhundert - Art and Antiques & Paintings

Stillleben, undeutlich signiert Öl auf Leinwand, ca. 50 x 60 cm,gerahmt, (Rei)

Expert: Mag. Dimitra Reimüller Mag. Dimitra Reimüller

14.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Künstler 20. Jahrhundert

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Art and Antiques & Paintings
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010