Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7905

Johann Wilhelm Frey

Johann Wilhelm Frey - Sommerauktion

(Radstadt 1830 - 1909 Wien) Wien, am Glacis, signiert JW Frey, Aquarell auf Papier, 21 x 27 cm, Passep.,gerahmt, (Hu)

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

14.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Johann Wilhelm Frey

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010