Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7904

Ernst Gustav Doerell

Ernst Gustav Doerell - Sommerauktion

(Freiberg/Sachsen 1832-1877 Aussig/Usti nad Labem) Schafhirte mit seiner Herde in einer Hügellandschaft, undeutlich signiert und datiert Doerell 1873, Öl auf Leinwand auf Holz, ca. 10 x 17 cm,gerahmt, (W)

Expert: Dr. Christl Wolf Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377

14.07.2010 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 275,-
Vyvolávací cena:

Ernst Gustav Doerell

+43-1-515 60-377

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Sommerauktion
Datum: 14.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 09.07. - 14.07.2010