Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Eliska BARTEK *

(Polen 1950 geb.) "Ohne Titel" rückseitig signiert und datiert: Eliska Bartek 1992, Öl auf Leinwand, 68 x 68 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

15.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eliska BARTEK *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.07. - 15.07.2010