Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

Deutsch, 2. Hälfte 17. Jhdt.

"Enthauptung des Königs von England (gemeint ist Karl I., König 1625 - 1649)" Kupferstich, ca. 23 x 30 cm, beschnitten, verglast, gerahmt

Expert: Univ. Prof. Dr. Wolfgang Speyer

15.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Deutsch, 2. Hälfte 17. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.07. - 15.07.2010