Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 7000

4 Stahlstiche, Österreich, 19. Jhdt.

a) "Kufstein in Tirol" b) "Schwaz an dem Fluss Inn"c) "Stepberg a. d. Donau (Bayern)" d) Juval - Festung" je ca. 10 x 15,5 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

15.07.2010 - 15:00

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Kunst & Antiquitäten
Datum: 15.07.2010 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 09.07. - 15.07.2010